Szczecin
shadow

NASZA KADRA

Dyrektor CMS

Izabela Kaczór-Olech

Wicedyrektor
Artur Włoch

Wicedyrektor ds. Sportu: Barbara Grygorcewicz

Koordynatorzy poszczególnych dyscyplin: 
Boks: Marcin Stankiewicz
Koszykówka: Adam Sell
Piłka nożna dziewcząt: Natalia Niewolna
Piłka nożna chłopców: Rafał Andruszko
Pływanie: Beata Przasnek

Koordynatorzy ds. SMS

Pływanie: Paweł Byner

Boks: Karol Chabros

Piłka nożna: Natalia Niewolna

Język polski:
Dorota Guzikowska
Dorota Łuczak
Iwona Janczura
Justyna Wilk

Język angielski:
Agnieszka Rugor
Aleksandra Zdanowicz
Magdalena Huber
Teresa Jurczyk

Język niemiecki

Adrianna Sztuk

Matematyka
Katarzyna Zduńska
Anna Frymus
Edyta Kaczyńska
Anna Pawlicka

Fizyka
Rafał Wasyluk

Chemia
Izabela Kaczór – Olech
Marzena Fidura

Biologia
Marzena Fidura

Wanda Kromulska

Geografia
Grzegorz Pyrgiel
Justyna Szałucha

Historia/WOS
Katarzyna Więckowska
Artur Włoch

Wiedza o kulturze
Dorota Guzikowska

Informatyka:
Anna Frymus
Marcin Kowalewski

Plastyka/ Muzyka
Elżbieta Borkowska

Przedsiębiorczość/ Ekonomia w praktyce
Joanna Cebulska

Technika
Marcin Kowalewski

Edukacja dla bezpieczeństwa

Jacek Wróblewski

Nauczanie zintegrowane
Joanna Duda
Julia Karapuda
Agnieszka Gerula

Świetlica
Paulina Adamska
Anna Grzywacz

Religia / Etyka
Katarzyna Ciarcińska
Alfreda Kostyk
Mateusz Brzeziński

Biblioteka
Jadwiga Dyjak

Pedagog
Piotr Dowlaszewicz

Psycholog
Katarzyna Świątkowska

Psycholog sportowy

Małgorzata Fiałek-Żuk

Wychowanie Fizyczne
Tomasz Filary
Barbara Grygorcewicz

Trenerzy pływania
Bartłomiej Baran
Paweł Byner
Mirosław Drozd
Katarzyna Frajtak
Leszek Gołębiowski
Alicja Jardzioch
Zbigniew Jardzioch
Ryszard Kowalczyk
Lesław Kuczyński
Piotr Lencewicz
Beata Przasnek
Alicja Sekuła
Przemysław Stańczyk

Oskar Krupecki

Trenerzy boksu
Marcin Stankiewicz
Karol Chabros

Patryk Tkaczyk

Trenerzy piłki nożnej dziewcząt
Natalia Niewolna
Sokołowska Daria

Paweł Osuch

Trenerzy piłki nożnej chłopców
Paweł Cretti
Marcin Łazowski
Piotr Łęczyński

Michał Zygoń

Paweł Nowak

Przemysław Franczak

Rafał Andruszko

Trenerzy koszykówki
Adam Sell

Pracownicy administracyjni
Iwona Balcer – kierownik gospodarczy
Dorota Słowiak – główny księgowy
Anna Kobusińska – specjalista ds. płac
Beata Leśna – samodzielny referent
Agnieszka Ładna –  starszy księgowy
Ewa Sędłak-Błaszczyk – specjalista ds. kadr i płac
Iwona Jankowska – kierownik stołówki
Katarzyna Korniluk –  specjalista ds. sekretariatu
Grażyna Rezmer – starszy specjalista ds. kancelarii

No Comments

Post a Comment