Szczecin
shadow

NASZA KADRA

Dyrektor CMS

Izabela Kaczór-Olech

Wicedyrektor
Artur Włoch

Koordynator ds. Sportu: Magdalena Huber

Koordynatorzy poszczególnych dyscyplin: 
Boks: Karol Chabros
Koszykówka: Marek Żukowski
Piłka nożna dziewcząt: Natalia Niewolna
Piłka nożna chłopców: Piotr Łęczyński
Pływanie: Beata Przasnek

Koordynatorzy ds. SMS

Pływanie: Paweł Byner

Boks: Karol Chabros

Piłka nożna: Natalia Niewolna

Język polski:
Dorota Guzikowska
Dorota Łuczak
Iwona Janczura
Justyna Wilk

Język angielski:
Agnieszka Rugor
Aleksandra Zdanowicz
Dorota Kowalewska
Magdalena Huber
Teresa Jurczyk

Język niemiecki
Dorota Kowalewska
Adrianna Sztuk

Matematyka
Katarzyna Zduńska
Anna Frymus
Edyta Kaczyńska
Anna Pawlicka

Fizyka
Agnieszka Prószyńska

Chemia
Izabela Kaczór – Olech
Marzena Fidura

Biologia
Marzena Fidura

Wanda Kromulska

Geografia
Grzegorz Pyrgiel
Justyna Szałucha

Historia/WOS
Wiesław Rauhut
Artur Włoch

Wiedza o kulturze
Dorota Guzikowska

Informatyka:
Anna Frymus
Marcin Kowalewski

Plastyka/ Muzyka
Elżbieta Borkowska

Przedsiębiorczość/ Ekonomia w praktyce
Joanna Cebulska

Technika
Marcin Kowalewski

Edukacja dla bezpieczeństwa

Nauczanie zintegrowane
Joanna Majchrzak
Julia Karapuda
Agnieszka Gerula

Joanna Duda

Świetlica
Paulina Adamska
Anna Grzywacz

Monika Rakowiecka

Religia / Etyka
Katarzyna Ciarcińska
Alfreda Kostyk
Mateusz Brzeziński

Biblioteka
Jadwiga Dyjak

Pedagog
Piotr Dowlaszewicz

Psycholog
Katarzyna Świątkowska

Psycholog sportowy

Małgorzata Fiałek-Żuk

Wychowanie Fizyczne
Tomasz Filary
Barbara Grygorcewicz

Trenerzy pływania
Bartłomiej Baran
Paweł Byner
Mirosław Drozd
Katarzyna Frajtak
Leszek Gołębiowski
Alicja Jardzioch
Zbigniew Jardzioch
Ryszard Kowalczyk
Lesław Kuczyński
Piotr Lencewicz
Beata Przasnek
Alicja Sekuła
Przemysław Stańczyk

Trenerzy boksu
Marcin Stankiewicz
Karol Chabros

Patryk Tkaczyk

Trenerzy piłki nożnej dziewcząt
Natalia Niewolna
Magdalena Szwed
Joanna Turnik

Paweł Osuch

Sokołowska Daria

Trenerzy piłki nożnej chłopców
Paweł Cretti
Marcin Łazowski
Piotr Łęczyński

Michał Zygoń

Paweł Nowak

Przemysław Franczak

Rafał Andruszko

Andrzej Tychowski

Trenerzy koszykówki
Justyna Szewczyk
Marek Żukowski

Adam Sell

Pracownicy administracyjni
Iwona Balcer – specjalista ds. administracji
Dorota Słowiak – główny księgowy
Anna Kobusińska – specjalista ds. płac
Beata Leśna – samodzielny referent
Agnieszka Ładna –  starszy księgowy
Ewa Sędłak-Błaszczyk – specjalista ds. kadr i płac
Iwona Szwala – kierownik gospodarczy
Zuzanna Przasnek – dietetyk
Katarzyna Korniluk –  specjalista ds. sekretariatu
Grażyna Rezmer – starszy specjalista ds. kancelarii

No Comments

Post a Comment