KADRA - Centrum Mistrzostwa Sportowego w Szczecinie

Przejdź do treści
NASZA KADRA

Dyrektor CMS
Izabela Kaczór-Olech

Wicedyrektor
Izabela Kępczyńska- Sitka

Wicedyrektor ds. Sportu
Barbara Grygorcewicz

Koordynatorzy poszczególnych dyscyplin:
Boks: Marcin Stankiewicz
Piłka nożna dziewcząt: Natalia Niewolna-Wielińska
Piłka nożna chłopców: Rafał Andruszko, Piotr Łęczyński
Pływanie: Beata Przasnek

Koordynatorzy ds. SMS
Pływanie: Paweł Byner
Boks: Marcin Stankiewicz

Język polski:
Dorota Guzikowska
Dorota Łuczak
Eleonora Michorzewska
Justyna Wilk

Język angielski:
Aleksandra Zdanowicz
Teresa Jurczyk
Olga Spirka
Ewelina Popławska

Język niemiecki:
Adriana Sztuk
Jolanta Wilkocka

Matematyka
Katarzyna Zduńska
Anna Frymus
Edyta Kaczyńska
Anna Pawlicka

Fizyka
Janusz Mielnik

Chemia/ Chemia w sporcie
Izabela Kaczór – Olech
Elżbieta Kwiatkowska

Biologia
Izabela Kępczyńska-Sitka
Elżbieta Kwiatkowska

Geografia
Grzegorz Pyrgiel
Justyna Szałucha

Historia/WOS
Katarzyna Więckowska
Piotr Dowlaszewicz
Justyna Wilk
Dorota Łuczak

Wiedza o kulturze
Dorota Guzikowska

Informatyka:
Anna Frymus
Katarzyna Zduńska

Plastyka/ Muzyka
Katarzyna Szczęsna
Małgorzata Górna

Podstawy przedsiębiorczości
Beata Andruch

Technika
Katarzyna Zduńska

Edukacja dla bezpieczeństwa
Jacek Wróblewiski

Edukacja wczesnoszkolna
Anna Kucharska
Maja Patatyn
Sylwia Olobry

Świetlica
Paulina Adamska
Anna Grzywacz

Religia/ Etyka
Alfreda Kostyk
Mateusz Brzeziński

Biblioteka
Jadwiga Dyjak

Pedagog
Piotr Dowlaszewicz

Psycholog
Joanna Bierejszyk- Kubiak

Wychowanie fizyczne
Barbara Grygorcewicz
Tomasz Filary

Trenerzy pływania
Bartłomiej Baran
Paweł Byner
Mirosław Drozd
Katarzyna Frajtak
Leszek Gołębiowski
Alicja Jardzioch
Zbigniew Jardzioch
Ryszard Kowalczyk
Lesław Kuczyński
Piotr Lencewicz
Beata Przasnek
Alicja Sekuła
Przemysław Stańczyk
Oskar Krupecki
Krzysztof Gawłowicz

Trenerzy boksu
Marcin Stankiewicz
Karol Chabros
Patryk Tkaczyk

Trenerzy piłki nożnej dziewcząt
Natalia Niewolna- Wielińska
Daria Sokołowska
Mateusz Denys
Patryk Gawron

Trenerzy piłki nożnej chłopców
Marcin Łazowski
Piotr Łęczyński
Michał Zygoń
Paweł Nowak
Przemysław Franczak
Rafał Andruszko
Patryk Gierczak
Przemysław Jasiński
Artur Cholewiński
Grzegorz Otocki
Adrian Wasikowski

Pracownicy administracyjni
Iwona Balcer – kierownik gospodarczy
Dorota Słowiak – główny księgowy
Anna Kosicka – specjalista ds. płac
Beata Leśna – samodzielny referent
Agnieszka Ładna – starszy księgowy
Agnieszka Nykiel – specjalista ds. kadr i płac
Magdalena Orłowska – kierownik stołówki
Beata Kobek – specjalista ds. sekretariatu
Grażyna Rezmer – starszy specjalista ds. kancelarii

Internat
Jarosław Grzesło – kierownik
Małgorzata Rynkiewicz - specjalista do spraw administracyjnych
Artur Biliński
Przemysław Jasiński
Iga Orlińska
Grzegorz Otocki
Anna Pietrzak
Ewa Sopińska
Małgorzata Straszewska
Mariusz Zajączkowski
Rafał Andruszko
Michał Zygoń


Centrum Mistrzostwa Sportowego
ul. Mazurska 40
70-424 Szczecin
sekretariat@cmsmazurska.pl
+48 91 488 52 88
Wróć do spisu treści