Szczecin
shadow

INTERNAT

Na podstawie: Zarządzenia Nr 51/2018 Dyrektora Centrum Mistrzostwa Sportowego w Szczecinie

Internat stanowi integralną część Centrum Mistrzostwa Sportowego w Szczecinie. Przeznaczony jest dla uczniów naszej szkoły zamieszkałych poza miejscem pobierania nauki. W internacie istnieje możliwość zakwaterowania 80 osób, w 2-osobowych i 3-osobowych pokojach o wysokim standardzie, z pełnym węzłem sanitarnym. Każdy pokój wyposażony jest w  biurka z doświetleniem, zamykaną szafkę oraz przestronną szafę na odzież.

Do dyspozycji wychowanków przygotowaliśmy także: pomieszczenie do samodzielnego przygotowania posiłków (duże lodówki, kuchnie indukcyjne, kuchenki mikrofalowe, czajniki elektryczne), świetlicę z minibiblioteczką i możliwością oglądania telewizji, a także pomieszczenie wyposażone w pralki automatyczne.

W internacie znajduje się przestronna stołówka z dużą liczbą miejsc, w której wychowankowie w dni nauki szkolnej jedzą kolacje, a w weekendy śniadania oraz obiadokolacje.

Internat jest wyposażony w najwyższej jakości system zabezpieczenia przeciwpożarowego. Czujniki znajdują się we wszystkich pomieszczeniach, w których przebywają wychowankowie. Posiadamy także nowoczesny system monitoringu, pozwalający na dozorowanie strategicznych pomieszczeń, ale także na nadzór nad zielonym terenem zewnętrznym należącym do internatu, który wykorzystywany jest jako przestrzeń sportowo-rekreacyjna z miejscami do odpoczynku i do aktywnego spędzania czasu wolnego.  Sprawdzony system monitorowania wyjść i wejść, zarówno mieszkańców internatu, jak i osób niezakwaterowanych, znacząco podnosi bezpieczeństwo wewnętrzne w placówce. 

Dzięki wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze naszym wychowankom zapewniamy całodobową profesjonalną opiekę oraz wsparcie pedagogiczne. Ze względu na specyfikę internatu w naszej ofercie opiekuńczo-wychowawczej przewidzieliśmy spotkania 
z psychologami sportowymi, trenerami różnych dyscyplin sportu, trenerami mentalnymi, dietetykami, trenerami motorycznymi oraz osobowościami sportu. Pragniemy w ten sposób wspierać i inspirować naszych wychowanków – młodych sportowców, w pogoni za ich marzeniami. 

ul. Kazimierza Twardowskiego 12, 70-320 Szczecin

TEL. Internat CMS  579 942 613

internat@cmsmazurska.pl

Regulamin Internatu

UMOWA

regulamin rekrutacji do internatu

Deklaracja woli zakwaterowania w internacie CMS

Klauzula informacyjna kandydatów na ucznia jego rodziców,opiekunów